Limit zápasů
Maximum: 50 Termín: 15.5.2021 (22:00)
Informace
ODMĚNY ZA 2.MINI-LIMIT: 2X ZLATÝ PŘEDMĚT
Odehráno 14 % zákl. části
Hráčská sekce
Spolupráce
Channels
Online uživatelé:

Novinky - ZLATÁ HOKEJKA 1. ROČNÍK + REGISTRACE DO IIHF, INFO

ZLATÁ HOKEJKA 1. ROČNÍK

Minulý týden začala další sezóna NHL, která hned ze začátků doslova vaří aktivitou. Před pár dny jsme si představili jednu z novinek naší online ligy a jde vidět, že si nikdo zisk sběratelského předmětu nechce nechat ujít. Právě tyto předměty budou klíčem od brány nové soutěže, která vzniká na počest výročí ligy. Sběratelskými předměty to zdaleka nekončí..

Snad každý zná populární českou anketu Zlatá hokejka. Tato akce se bude skládat z třech etap. V první etapě se dozvíte podrobné informace ( kategorie, pravidla apod.) Druhá etepa bude zaměřena na nominaci hráčů do určitých kategorií. Dozvíte se více o svých kamarádech z ligy a nebudou chybět ani vzpomínky na vaše úspěchy. Poslední etapa bude založena na hlasování a později vyhlášení vítězů. Na samotné zahájení ankety Zlatá hokejka, se můžete těšit již příští neděli!

IIHF ( MISTROVSTVÍ SVĚTA / WORLD CUP )

Erast opravdu nespí. V následujícím týdnu se budete moci přihlásit do dalších ročníků našich IIHF turnajů. Příhláška bude opět vyvěsena na soukromé FB skupině. Podle počtu přihlášených hráčů, budou turnaje rozlosovány jak jinak, než napínavém losování.  Nepropásněte přiležitost zabojovat o medaile!

Přihláška bude zveřejněna v úterý 30.3.2021

 

 

 


Musíte být prihlášen, aby jste mohli číst a přidávat komentáře!