Limit zápasů
Maximum: 50 Termín: 15.5.2021 (22:00)
Informace
ODMĚNY ZA 2.MINI-LIMIT: 2X ZLATÝ PŘEDMĚT
Odehráno 14 % zákl. části
Hráčská sekce
Spolupráce
Channels
Online uživatelé:

Novinky - Capitals po změně manažera!

Dobrý den. Po delší odmlce Vám přinášíme rozhovor s trenérem týmu Caps, Czedryakem. Jaké jsou jeho průběžné ohlasy na nové působiště v centru USA D.C.? Čtěte článek níže!

Ahoj Czedryaku. Začnu stručně. Proč zrovna Caps?

Zdravím Všechny. Musím se přiznat, že rozhodování o výběru nového angažmá nebylo vůbec jednoduché a vyjednávání trvalo několik dní. Byly zde další žhavé nabídky od týmů Flyers, Canes a Canucks. Jak je teď ale patrné, nakonec jsem zvolil právě Caps, protože jim chci jako manažer po delší době pomoct k postupu do Play-Off, ve kterém bych chtěl něco uhrát a znovu na tento tým s v čele s ikonou Ovim poukázat.

Kanadské bodování v týmu Caps po 21 zápasech

Co říkáte na průběžné výkony týmu v rozjeté sezóny NHL?

Začátek pro nás nebyl moc příjemný. Hlavně prvních 5 zápasů, ve kterých jsme hned 3x prohráli. Nejvíce nás znepokojil prohraný zápas doma proti Avalanche pod vedením držitele SC Priba14, ve kterém jsme si takzvaně ani neškrtli a prohráli 1-6. Musím podotknout, že jsme mohli být rádi "pouze" za 6 gólů v naší síti. Dalo se to ale čekat, protože jsme s novým angažmá museli sehrát a najít tu správnou synergii a cestu jak začít vítězit. U následujících 16 zápasů jsme nebodovali pouze 2x, což beru jako úspěch a doufám že si tuto formu udržíme i pro další zápasy.

Předpokládám tedy, že jsi s výkony svěřenců spokojen.

Předpokládáš správně, s drtivou většinou hráčů v poli jsem spokojen. Zatím tomu není jak u Jets, kde produktivitu táhly první lajny. Zde většina hráčů přikládá ruce k dílu bez výrazných rozdílů a skoků v bodování, za což jsem nesmírně rád. Jediný nestabilní post, kde pořád něco vymýšlíme a měníme je post brankáře. Bude zde těžké zvolit jedničku pro Play-Off. Dále máme problém s produktivitou zkušené hvězdy a dlouholeté opory týmu minulých let, obráncem Johnem Carlsonem. V obranných řadách sice odvádí svoji práci, ale od hráče takové kvality potřebujeme jednoznačně vyšší produktivitu a zapojení se do hry i směrem dopředu. Momentálně má na svém kontě 21 startů, ve kterých nasbíral pouze 3 body. Nachází se tak na úplném chvostu kanadského bodování všech hráčů v poli D.C., což pro hráče jeho kvalit a zkušeností není ideální. Věřme ale, že svoji formu při hře na útočné modré brzy najde.

Trápící se hvězdný zadák John Carlson

Na první otázku jsi odpověděl, že chceš Caps pomoct dosáhnout postupu do Play-Off. Je to tedy tvůj hlavní cíl?

Postup do Play-Off je teprve začátek úspěchu. Po zkušenostech z předešlých sezón je pro mě jako trenéra povinnost postoupit s týmem Caps do Play-Off. Troufnu si již tvrdit, že tam naše cesta bude teprve začínat a určitě budeme chtít zabojovat o nejvíce cenný Stanleyho pohár.

 

Děkuji za tvůj čas. Ať se tobě a dalším týmům v NHL daří!

 

 

 

 

 


Musíte být prihlášen, aby jste mohli číst a přidávat komentáře!