Limit zápasů
Maximum: 50 Termín: 15.5.2021 (22:00)
Informace
ODMĚNY ZA 2.MINI-LIMIT: 2X ZLATÝ PŘEDMĚT
Odehráno 14 % zákl. části
Hráčská sekce
Spolupráce
Channels
Online uživatelé:

Novinky - IIHF: ZAHÁJENÍ

Dnešním dnem zahajuje ErastLiga další ročníky IIHF turnajů. V pondělí jsme mohli sledovat živé losování, které opět rozdělilo hráče do dvou turnajů (MS,WC) a přiřadilo všem zaregistrovaným playerům jejich tým. Jak je již zvykem, na těchto turnajích se bude opět bojovat o medaile a každý zápas bude velmi důležitý. Poslední ročník doslova ovládlo Finsko a myslím, že tento tým bude určitě chtít zopakovat senzaci a navázat na zlaté úspěchy. Po pondělním losování jsme narazili právě na nového manažera Suomi a zeptali se na krátký rozhovor, který nám byl ihned umožněn.

Tým Finska povede na MS manažer czBaky

Ahoj Baky, zdravím tě. Blíží se další šampionát, jak se těšíš na tento turnaj?

Ahoj, tak samozřejmě se těším, jsou to výjimečné turnaje na které se snad těší každý!

Tentokrát ti padnulo v losování Finsko, jaké máš pocity z toho?

Padlo Finsko, je to tak. Je to vlastně tým, který jsem měl jednou a to 2 roky zpět, s klukama se vidíme na tréninku teď prvně, je to každopádně příjemná změna.

Jaké jsou tvoje cíle na turnaji? Finové zvedli na posledním turnaji laťku velmi vysoko. Myslíš, že dokáže tento tým zopakovat takový úspěch?

Finsko minulý turnaj ukázalo jasně, na co má, kádr je víceméně stejný, takže záleží především na mě, jak s ním naložím. Cíle jsou samozřejmě jen ty největší, ale před námi stojí spoustu silných soupeřů, ale my se pokusíme OBHÁJIT!

Děkuji za krátky, rozhovor a přeji mnoho štěstí do turnaje.

Taktéž děkuji, snad si to všichni náramně užijeme!


 MISTROVSTVÍ SVĚTA 5. ROČNÍK

Jak již bylo výše napsáno, velmi sledovaný bude tým Finska. Ovšem favoritem tohoto šampionátu bude hráč, který právě SUOMI dovedl minulý ročník ke zlaté senzaci. Conky je jeden z nejlepších hráčů ErastLigy a na MS povede tým Ruska. Rusové se mohou pyšnit opravdu kvalitním vedením, ovšem vše se teprve uvidí na ledě. Nebylo by to poprvé co rudá mašina šla do turnaje jako favorit a skončila ve čtvrtfinále.. Velmi zajímavý los proběhl směrem k USA. Spojené státy bude reprezentovat Ludva, který v loňském ročníku World cupu uhrál pouze jediný bod v základní části. Uvidíme, jestli se podaří napravit tomuto hráči reputaci u tohoto týmu. Myslím, že v USA bude Ludva jeden z nejsledovanějších lidí po celou základní část..

Na kompletní tabulku MS se můžete podívat zde: TABULKA MS 5.ROČNÍK


WORLD CUP 3. ROČNÍK

World cup otevírá brány třetího ročníku. Skupiny vypadají velmi vyrovnaně a jasný favorit se zde těžko hledá. Zcela určitě bude velmi silným týmem Švédsko, které bude reprezentovat El_Jevo. El_Jevo ještě nedávno slavil úspěch v naší menší HUT lize, kde se mu podařilo získat Stanley Cup! Nesmíme zapomenout zmínit také Kanadu.. Javorové listy patří mezi hokejovou elitu a všichni víme, že tento národ zajímá jedině zlato. Český národní tým povede hráč Kareiov, který měl z tohoto losu velikou radost. Nevěřícně je to po těch letech pouze po druhé, co bude mít tento hráč možnost bojovat za svoji rodnou zem.

Na kompletní tabulku WC se můžete podívat zde: TABULKA WC 3.ROČNÍK

 

Po základní části se můžete těšit na další článek jak k MS, tak i World Cupu. Přejeme všem hráčům mnoho štěstí a zábavy.

 


Musíte být prihlášen, aby jste mohli číst a přidávat komentáře!