Limit zápasů
Min. zápasů: 25 Termín: 20. 11. 2021 22:00
Informace
MINI-LIMIT: 20-25 ZÁPASŮ / DO 20. 11. 2021 22:00
Odehrány 2 % zákl. části
Hráčská sekce
Platforma
Channels
Online uživatelé:

Novinky - ERAST-LIGA: ADMIN TÝM 2021/2022

V následujících dnech čeká naše aktivní hráče spousta novinek a změn. Jedna z prvních a těch nejdůležitějších je sestava Admin týmu. Pozice admina není vůbec jednoduchá věc. Tito playeři se starají o své úkoly, věnují tomu dosti času a jsou ochotni pro ligu udělat co nejvíce je v silách. To by si měl uvědomit každý hráč, který pak vede s adminy spory, dělá nepříjemnosti apod.. Hlavní změnou jsou rozdělené pozice adminů ohledně PS5 ligy, o kterou se Erast v následujícím ročníku rozroste.

Pro následující ročník NHL22 nás z AT opustil hráč SSC-michael-SVK. Tento hráč a srdcař Erastu musel ukončit svoji činnost v AT kvůli časovému tlaku v práci apod. Několik sezón poctivě doplňoval soupisky a byl po ruce když bylo potřeba. Děkujeme tomuto hráči za jeho ochotu, trávený čas a za všechnu pomoc!

V návaznosti na tuto událost, byl přijat do AT hráč Fildaples, který se pokusí konat činnost stejně tak dobře jako předchůdce. Filda do Erastu zapadl hned od prvního dne. Věřím, že bude přínosem pro ErasLigu.

ERAST-LIGA: ADMIN TÝM 2021/2022:  SESTAVA ZDE


Musíte být prihlášen, aby jste mohli číst a přidávat komentáře!