Limit zápasů
Min. zápasů: 25 Termín: 20. 11. 2021 22:00
Informace
MINI-LIMIT: 20-25 ZÁPASŮ / DO 20. 11. 2021 22:00
Odehrány 2 % zákl. části
Hráčská sekce
Platforma
Channels
Online uživatelé:

Novinky - Vegas zvedá Stanley Cup nad hlavu!

Odehrála se poslední sezóna NHL21 a na jejím konci zvedá nad hlavu pohár tým Vegas.

Sezóna byla kvůli časovému presu zkrácená a základní část se hrála pouze v divizích (každý s každým ve své divizi dva zápasy). Z každé divize pak postoupily 4 týmy a následné playoff se hrálo na 2 vítězné zápasy. Vítězem Stanley Cupu se stal tým Vegas Golden Knights, pod dozorem kouče czBaky.

Jeho průběh základní části byl hladký. Z jeho celkových 12 zápasů v základní části odcházel do kabiny jen s jednou prohrou. Celkově tak nasbíral 22 bodů, a nastřílel 71 branek. Playoff Vegas proplul také celkem hladce, utržel pouze jednu prohru a to proti Coloradu Avalanche ve čtvrtfinále.

 

My jsme s vítězem pro Vás udělali rozhovor:

Ahoj Baky chtěl bych ti pogratulovat k vítězství Stanley Cupu a zároveň se tě zeptat na pár otázek.

Ahoj ahoj, děkuju moc, jasně, sem s nimi!

Z kterého soupeře jsi měl v playoff největší strach?

Dobrých soupeřů je zde samozřejmě nespočetně a kord v PlayOff vás může překvapit kdokoliv. Ale určitě největší strach jsem měl z dvojice El_Jevo x Priba, díky bohu jeden vyřadil druhého úsměv.

Sezóna byla kratší než obvykle a základní část se hrála jen v divizích, byla hodně znát tato změna?

Určitě to bylo znát, člověk se utkal jen a pouze s týmy z divize a nemohl si vyzkoušet hru ostatních týmů, takže vlastně až v PlayOff se člověk nějak musel přizpůsobit a přijít na hru soupeře.

Tak jako ve Vegas odchází hvězdný brankář k jinému týmu, přemýšlíš i ty, že by jsi vyzkoušel jiný tým?

Hráči odchází a přichází furt, mrzí mě, že je to zrovna Marc, ten nás poslední sezony a hlavně toto PlayOff držel, ale takový je hokej. Ve Vegas jsem jako doma, nejsem tu kvůli tomu, kdo tu hraje, ale protože jsem tu doma. Vedení mi dalo prostor a X šancí dokázat něco víc, což se konečně povedlo, ale i přes to tu chci pokračovat. Pokud bude mít i vedení stejný názor, určitě zůstanu. 

V NHL21 to byla poslední sezóna, co očekáváš od NHL22?

Od NHL 22 očekávám propracovanější jádro, snad nám ten nový Engine přinese trochu jinou hru a posune se to více k realitě. Každopádně se na nový ročník těším!

Děkuji za rozhovor, až se daří.

Děkuji za rozhovor, mějte se fajn.

 

Musíte být prihlášen, aby jste mohli číst a přidávat komentáře!