Limit zápasů
Max. zápasů: 59 Termín: 18. 6. 2022
Informace
LIMIT ZÁPASŮ: DIVIZNÍ FINÁLE / DO 7. 7. 2022
Odehráno 60 % play-off
Hráčská sekce
Platforma
Channels
Online uživatelé:

Novinky - NHL NEWS (3.díl): Sharks jsou ve formě!

Dnes se budeme věnovat týmu San Jose Sharks, působící v naší PS4 NHL lize, pod vedením manažera Shepp_cze. Zaujmul nás svými prozatímními výsledky v probíhající sezóně. Po odehraných 25. zápasech je na skvělé 4. pozici se 40 body, ale nutno podotknout, že se stejným počtem bodů je na 5. místě Winnipeg. Žraloci si tak nemůžou dovolit usnout na vavřínech, protože konkurence, která jim doslova funí na záda, je obrovská.

Manažer Shepp_cze prozatím zažil pouhé 4 prohry v základní části, zatímco on se se svým týmem z výhry radoval už 19x. 

Pokud bychom nakoukli trošku hlouběji do týmu, tak zjistíme, že v týmu není brankářská jednička. Manažer Shepp_cze rozděluje zápasové porce mezi oba své brankáře. V brance žraloků nastupuje mladý 25letý Finský brankář Kaapo Kähkönen, který v průběhu sezóny přišel z Minnesoty a zatím to vypadá na opravdu povedený trade. Jeho kolegou v brankovišti je někdejší jednička Caroliny, zkušenostmi ostřílený James Reimer. Oba brankáři podávají pravidelně skvělé výkony. Jak jsme výše v článku zmiňovali, žraloci prohráli zatím pouhé 4 zápasy v základní hrací době, oba brankáři si připsali po dvou porážkách. Do statistik už se stihl zapsat i v pořadí 3. brankář, a to Kanaďan Adin Hill, který z 15 střel inkasoval jediný gól a svému týmu vychytal výhru.

Pokud se podíváme na statistickou tabulku hráčů, tak zjistíme, že Žraloci mají složený tým, který nestojí na jednotlivcích, ale na týmovém výkonu. Nejproduktivnějším hráčem týmu je na 28. pozici kapitán Couture Logan s 26 body (13 gólů a 13 asistencí). Nejlepším střelcem se 14 góly je Švýcar Timo Meier. Jedním z Českých zástupců žraloků je Tomáš Hertl s 24 body za 13 přesných zásahů a 11 přihrávek. V tabulce obránců celé NHL je na čtvrtém místě Švédský obránce Erik Karlsson, který se může chlubit 2 zásahy do černého a 13 přihrávkami.

Za posledních 5 zápasů si žraloci do tabulky uloupili od soupeřů 9 z 10 možných bodů!

Nám tedy nezbude nic jiného, než na druhou část sezóny popřát týmu z Kalifornii a manažerovi Shepp_cze hodně štěstí a spoustu vyhraných zápasů. Doufáme, že tým bude pokračovat v jejich nastaveném tempu, byla by ohromná škoda si pokazit takhle skvěle rozjetou sezónu, ale zatím to vypadá, že žraloci plavou vstříc playoff a pokusí se atakovat příčky nejvyšší.

sepsal: PabloEscobar :-)


Musíte být prihlášen, aby jste mohli číst a přidávat komentáře!