3. Mini-limit zápasů
Online uživatelé:

Novinky - MS 6.ROČNÍK: FINSKO PADLO SE ŠVÝCARY A JEDE DOMŮ!

Švýcarský národ žije svoji pohádku. To, že tato země hokejově roste víme všichni. Ovšem roste i zde u nás v Erast. Ve čtvrtfinále MS 6. ročník narazil tým s křížem na prsou proti silnému Finsku., které už pár medailí z tohoto šampionátu přivezlo.

V zápase o postup do semifinále se dostali do vedení Švýcaři, kdy v 8.minutě zavěsil puk za záda finského gólmana Nino Niederreiter. Mimochodem tento útočník odehrál velmi skvělé utkání. Po první třetině už bylo na finské reprezentaci vidět, že nejsou spokojeni se svoji hrou. Po první přestávce začal lépe tým Suomi. V 29.minutě dokázal využít tlak Finska Roope Hintz a srovnal stav scóre na 1:1. Druhé třetina byla v tomto zápase zlomová.. Švýcaři po inkasované brance nepropadli tlaku a o tři minuty později dostal hráč  Nico Hischier znovu červeno-bílé do vedení. Finsko hrálo celý zápas velmi kvalitní výkon, bohužel chybělo více štěstí v koncovce. Naopak úplný zlom přišel před koncem 2.třetiny, kdy se tentokrát po gólu radoval Denis Malgin a do šaten se šlo za stavu 1:3 pro Švýcarsko. V závěru utkání šlo o všechno a finové věděli, že se čas krátí. Během poslední periody držel svěřence Zvoldu gólman Reto Berra a dobře posazená branka. I přes dvě tyčky a úžasné zákroky tohoto brankáře, dokázali Švycaři stav utkání udržet a poslalo Finy domů. Nyní čeká tým Zvoldy další těžký úkol, protože v semifinále na něj číhá Kanada plná hvězd.

Musíte být prihlášen, aby jste mohli číst a přidávat komentáře!