3. Mini-limit zápasů
Online uživatelé:

Novinky - První ročník StarsCupu je již minulostí.

Máme za sebou historicky první ročník Starscupu, jenž se odehrál s historickými týmy Alumni. Do tohoto turnaje nastoupilo 16 historických týmu, ze kterého jen 8 celků mohlo postoupit do playoff.

Týmy které do playoff postupily:

Týmy které skončily v základní části:

Playoff se pak hrálo pouze na jeden vítězny zápas.

Čtvrtfinále:

Ve čtvrtfinále se mezi sebou utkalo Chicago se St. Louise, ve kterým Chicago doslova rozdrtilo protivníka 12:2. Zápas mezi Calgary a Dallasem skončil výsledkem 11:1 pro prvního jmenovaného. V tomto zápase zaznamenal útočník Calgary neuvěřitelných 8 bodů za 5 gólů a 3 asistence. V posledních dvou zápasech již nepadlo tolik gólů. Detroit vyhrál nad Quebeckem 2:0 a San Jose nad Montrealem 4:1.

Semifinále:

Semifinále bylo mezi Chicagem a Detroitem jako na houpačce. Po první třetině vedl Detroit 6:3 ale Chicago dokázalo během následujících 2 třetin vyrovnat a v 60 minutě zápasu tak vstřelit vítězný gól a postoupit do finále. Zápas mezi San Jose a Calgary byl jiný než mezi druhou dvojicí semifinále. San Jose se dostalo už v 1. minutě do vedení. Calgary pak dokázalo v 6 minutě odpovědět dvěma góly a pak už mělo celý zápas pod kontrolou. Calgary vyhrálo zápas 10:2.

Finále:

Finále mezi Calgary a Chicagem začalo lépe pro první zmíněný tým. Calgary nad Chicagem již po druhé třetině dokázalo vyhrávat 5:1. Zdálo se, že zápas je již jednoznačný, ale nastal zlom. Chicago v 50 minutě vstřelilo gól na 5:2 a do konce třetí třetiny dokázalo nastřílet další 3. Rozhodlo až prodloužení, kde se v 65 minutě trefil hráč McDonald!

Musíte být prihlášen, aby jste mohli číst a přidávat komentáře!