3. Mini-limit zápasů
Online uživatelé:

Novinky - Mistrovství světa (8.ročník): Mistry světa se stává tým USA!

Spojené státy americké se stávají mistry světa! Američané pod vedením manažera Drummera dokázali porazit ve finále národní mužstvo Švédska a po druhé v historii Erast získali titul mistrů světa. Pro USA je to teprve třetí získaná medaile v naši PS4 on-line lize a o to větší má hodnotu.

Švédové obhajovali titul mistrů světa a dokonce s týmem USA měli čest změřit síly už v základní části, kde dokázali Američany vynulovat 4:0. Ve finále bylo ale vše jinak. USA seveřany přestřilelo, herně jim vše lépe vycházelo a zcela zaslouženě poznali chuť zlatého vítězství. I tak muže být tým Švédska na sebe hrdý. Manažer Tre Kronor Komaar dokázal pro tuto zemi vybojovat již patou medaili z MS. Sice není zlata, ale Švédi jasně ukazují v naši lize obrovskou produktivitu.

Zápas o bronz sehráli národní týmy Finska a Lotyšska. Pro tým Suomi byl tento zápas obhajobou bronzu z loňského ročníku. Tenkrát modro-modrobílé se lvem na hrudi dotáhnul k bronzové medaili manažer Ludva72cz. Nyní tento úspěch zopakovat měl za úkol player Erastu Aree. Na druhé straně ovšem stál soupeř z Pobaltí Lotyšsko, který skalpoval ve čtvrtfinále Kanadu a věřil si jako nikdy jindy. Tým, který zvedl celý národ na nohy a ukázal obrovskou bojovnost.

Samotný zápas se obrátil v očekávanou bitvu. Oba týmy předvedli bojovnost a zejména v celém utkání zářili brankaři obou týmu Juuse Saros (FIN) a Elvis Merzlikins (LAT). Během základní hrací doby nepustil ani jeden z těchto brankářů puk za záda. Utkání o bronzovou medaili šlo do prodloužení, které trvalo celých dalších dvacet minut hry. V dvacáté minutě prodloužení vstřelil bronzovou branku lotyšský hráč Maris Bicevskis a zapsal Lotyšsko poprvé do historie MS Erast. Pouze jediný gól rozhodl tohle utkání a to i přes vysoký počet střel 38:35 pro Lotyše. Nutno ještě podotknout, že za celý zápas tým Lotyšska vyhrálo jen jedno jediné buly..

Musíte být prihlášen, aby jste mohli číst a přidávat komentáře!