3. Mini-limit zápasů

Pensylvánské derby

Pensylvánské derby slibovalo parádní podívanou, souboje Tučňáků s Letci vždy mají pořádné grády!
Do utkání vstoupili s nálepkou favorita letci, také letos podle předpokladů patří mezi nejlepší celky Východní konference.
Pittsburgh má jeden z ofenzivně nejsilnějších týmů. Tahouny jejich útoku jsou hvězdní centři Crosby (2+5) s Malkinem (3+3), ve výtečném světle se ukazuje také pravé křídlo Hornqvist (2+6), jenž skvěle zapadl do první formace. Ve čtyřech duelech nového ročníku Penguins čtyřikrát zvítězili a vstřelili 24 branek, obranu Philadelphie měl čekal na ledě perný večer!
Flyers měli v nohách náročný duel s Torontem  z předešlého dne, ale na jejich jejich výkonně, to nešlo vůbec znát.
Směrem dopředu jsou nebezpeční a borci jako Giroux (0+3),  Voráček (1+1) umí rozložit jakoukoliv defenzívu.
První třetinu tučňáci hráli až moc opatrně a letci rozebrali obranu scorem 4:0
,,hráli jsme strašně posraně." dodal manažer tučňáků PetrLeeH
Druhá třetina byla již vyrovnaná a padla na obou stranách pouze jedna branka 1:1
Třetí třetinu si Pittsburgh dokázal vytvořit tlak ale Harta už nikdo nepřekonal a Letci zaslouženě vítězí 5:1
,,No rozhodla první třetina, kde jsme dali branky snad ze všeho, do čeho jsme plácli" ..radoval se na tiskovce letec, Beris83.