Online uživatelé:

Odstranění článku

MS 6.ROČNÍK: ČESKO POSTUPUJE DO SEMIFINÁLE!

Počet komentářů, které budou smazané spolu s článkem: 0

Česká reprezentace slaví postup do semifinále a je jasné, že si naši hokejisté zahrají o medaile. Česko pod vedením Erwika95 nečekal vůbec lehký soupeř ve čtvrtfinále. Každý ví, že tým USA je jeden z nejsilnějších na MS a pro české hráče je zcela určitě nejméně oblíbeným týmem. Američané měli co vracet českému národnímu týmu z MS 4.ročník, kdy náš tým vyřadil Spojené státy ve čtvrtfinále. Ovšem odplata se nekonala..

Erwik zvládnul zápas famózně. Američané se sice dostali v závěru první třetiny do vedení, ale ještě před závěrečnou sirénou srovnal stav skóre Martin Nečas, po krásně založené akci Pavla Zachy. Český tým to povzbudilo a do druhé třetiny vstoupili oba celky s větší opatrností. Jednoho hráče si ovšem hráči ze zámoři nedokázali pohlídat a tím byl opět Martin Nečas. Rodák z Nového Města na Moravě vsítil v tomto utkání zlomovou druhou branku. Po druhé třetině byla na hráčích USA vidět značná nervozita. Do závěrečné periody vstoupil český mančaft s obrovským odhodláním a takový tlak si budou soupeři hodně dlouho pamatovat. Manažer USA renario13 v závěru utkání naprosto propadnul a podstatě nestíhal vytahovat puk z vlástní brány. Erwik srazil kolena Američanům ve třetí třetině pěti brankami a za stavu 7:1 poslal zámořskou elitu domů..